تخفیف بزرگ Android - iOS - LAMP به مدت محدود

قوانین

 • قوانین عمومی

  شما به عنوان عضو عادی یا ویژه این سرویس، در هنگام استفاده از سرویس می پذیرید که به قوانین زیر عمل کنید:

  - استفاده از نام، نام کاربری که با قوانین جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشد، جایز نیست.
  - استفاده از تصویر کاربری نامناسب و متغایر با فرهنگ ایرانی، جایز نیست.
  - وجود هر گونه متن و تصویر سیاسی، غیر اخلاقی، لینک به سایت های فیلتر شده، جایز نیست.
  - توهین به کاربران دیگر، به هر شکل جایز نیست.
  - ارسال پیام های خصوصی اسپم گونه و تکراری به کاربران سایت جایز نیست.
  - درخواست رمز عبور، اطلاعات پکیج از کاربران سایت، به هر نحو غیر مجاز است.

  - برای تأکید مجدد و چند باره: SPAM کردن ایمیل های سایت جایز نیست. ما SPAM ـی به شما ارسال نمی کنیم چرا که تمامی ایمیل های ما به شما در راستای حساب کاربری شماست و شاید هر چند ماه یکبار تنها ایمیلی جهت معرفی سرویس های جدید یا تخفیف خاص شما، به ایمیل شما ارسال گردد.

  درج هر گونه مطلب به نقل از منابع دیگر، صرفاً با رعایت حقوق مادی و معنوی، صاحب اثر ممکن است. توجه داشته باشید که در هر سایت، روش رعایت حقوق مادی و معنوی اثر قید گردیده.

  مطمئناً مطالب این سایت نیز دارای حقوق مادی و معنوی است که در زیر قید شده.

 • حقوق مادی و معنوی آثار این سایت

  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت، شامل آموزشهای متنی، آموزشهای ویدئویی، تنظیمات ابزارهای بکار برده شده، سورس کدهای نوشته شده و پروژه های درون آموزشها، محتوای درون سرویس پرسش و پاسخ به نقل از سایت یا کاربران سایت، و هر آن چیزی دیگری که بصورت متن، ویدئو، عکس، نرم افزار و ... در این سایت و سایتهای زیر مجموعه uncox یافت می شود، متعلق به دارنده این دامنه ها ( شرکت فوژان رسانه ایده هوشمند ) می باشد و نقض این حقوق طبق قوانین جاری بر رسانه های دیجیتال، قابل پیگرد قانونی است.

  نقل تمامی محتوای فوق، حتی با درج لینک منبع، دارای اشکال است و بسته به شرایط انتقال مطلب، می تواند رسماً مورد شکایت و پیگیری قانونی قرار گیرد. تنها در شرایطی که رسماً با اجازه از ایمیل رسمی سایت info [at] uncox [dot] com دریافت شده باشد، قابل انتشار خواهد بود.

  استفاده مشترک از یک نام کاربری، جدا از اینکه از نظر عرف و شرع جایز نیست، توسط سرور قابل شناسایی و ممکن است بدون اخطار قبلی مسدود گردد. به این ترتیب حق بازپس گیری محصول خریداری شده برای خریدار وجود نخواهد داشت.

 • عواقب ناشی از عدم رعایت قوانین

  در صورت درج هر گونه مطلب غیراخلاقی، سیاسی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران، دسترسی کاربر به حالت BAN1 تبدیل شده و در صورت درخواست دولت، مشخصات و اطلاعات فرد خاطی تحویل می گردد.

  در صورت عدم رعایت حقوق مادی و معنوی سایت شامل انتشار منابع این سایت به هر طریق، ارائه رمز فایلها و آموزشها به سایر کاربران یا در جوامع مجازی و انجمن ها، سوء استفاده از شرایط تخفیف گروهی سایت، دسترسی کاربر به حالت BAN1 تبدیل شده و بسته به میزان خسارت وارده، از طریق قانونی از سایت منتشر کننده مطلب و ناشر مطلب، شکایت رسمی صورت خواهد گرفت. مطمئناً پس از ایراد شکایت، بازپس گیری آن ممکن نیست و تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

  در صورت عدم رعایت حقوق مادی و معنوی سایت شامل استفاده مشترک، دسترسی کاربر ( حتی بدون اخطار قبلی ) قابل مسدود شدن است و مطمئناً در این شرایط حق بازپس گیری محصول خریداری شده وجود نخواهد داشت. در این شرایط دسترسی کاربر به BAN2 تبدیل خواهد شد، توجه داشته باشید که Bot سایت هوشمند و بدون خطا عمل می کند و تمامی شرایط استفاده صحیح از محصول برای او تفهیم شده است و گزارشات این Bot قبل از اجرا، توسط نیروی انسانی مورد بررسی قرار می گیرد.

  در صورت عدم رعایت حقوق مادی و معنوی سایت های دیگر، و درج مطالب آنها بدون اجازه کتبی ( یا ایمیل ) صاحب اثر، مطلب درج شده حذف و وضعیت کاربر به حالت BAN3 تبدیل خواهد شد. اطلاعات منتشر کننده در صورت تقاضای صاحب اثر به ایشان تحویل خواهد گردید.

  در صورت اهانت به کاربر، ارسال پیام خصوصی نامتعارف و تهدید آمیز به سایر کاربران، دسترسی کاربر تذکر داده خواهد شد، در صورت تکرار این موضوع، دسترسی فرد متخلف به BAN4 تبدیل خواهد شد.

  در صورت درج پیام های اسپم گونه در پیام های خصوصی یا انجمن، نسبت به نوع دسترسی کاربر ( عادی یا ویژه ) دسترسی به سطح Ban بین 1 تا 5 تبدیل شده و یا تذکر لازم اعلام می شود.

  در صورت اعتراض کاربران نسبت به یک پروفایل خاص، با بررسی صحت گزارشات، سطح دسترسی کاربر به یکی از Ban های 1 تا 5 تغییر خواهد کرد.

  در صورت درخواست رمز عبور و یا اطلاعات پکیج ها، از کاربران در پیام های خصوصی، ایمیل و یا هر طریق دیگر ( چه برای کاربران عادی و چه کاربران ویژه ) سطح دسترسی به Ban1 تغییر خواهد کرد.

  در صورت ایجاد سئوال، پاسخ، نظر در خصوص ف ی ل ت ر ی ن گ و ف ی ل ت ر ش ک ن، همینطور قرار دادن لینک یا مطلب در خصوص facebook, google plus, youtube و یا هر سایتی که مورد ف ی ل ت ر قرار گرفته است، مطلب سریعاً حذف شده و دسترسی کاربر در حالت Ban5 قرار خواهد گرفت.

 • وضعیت Ban های این سایت

  Ban1 : ایمیل کاربر در کل سایت های زیر مجموعه uncox مسدود و تمامی سرویس های این مجموعه برای ایشان غیر قابل استفاده خواهد شد، در این شرایط کاربر حقی در خصوص محصولات خریداری شده نخواهند داشت و حتی امکان استفاده از سرویس هایی که در آتی ارائه خواهد شد را نیز نخواهند داشت. در این شرایط به طور کل ایمیل کاربر در سرویس ها مسدود اعلام می شود.

  Ban2 : ایمیل کاربر در سرویسی که تخلف صورت گرفته و زیر مجموعه های آن مسدود خواهد شد، و سرویس مذکور برای ایشان غیر قابل استفاده خواهد شد، در این شرایط کاربر حقی در خصوص محصولات خریداری شده نخواهند داشت و حتی امکاناتی که در سرویس مذکور در آینده ایجاد خواهد شد برای ایشان محدود است.

  Ban3 : ایمیل کاربر در زیر مجموعه ای از سرویس که تخلف در آن صورت گرفته مسدود خواهد شد، در این شرایط سرویس حتی اگر خریداری شده باشد، با محدودیت های اعمال شده قابل استفاده خواهد بود. در این شرایط تمامی امتیازات کسب شده کاربر، Vote ها و هر فعالیت دیگری که داشته اند، حذف خواهند شد و از آن پس در سرویس مذکور از امتیاز 0 شروع خواهند کرد.

  Ban4 :  ایمیل کاربر به عنوان فرد غیر سودمند و مخل نظم انجمن در کل سیستم و زیر سیستم های آن شناسایی و کاربر تنها اجازه مرور محتوای سایت را خواهد داشت و هر گونه فعالیت کاربر در سرویسی که تخلف در آن صورت گرفته، غیر فعال خواهد شد.

  Ban5 : کاربر تا زمان مشخص و محدود اجازه دسترسی و فعالیت در سرویسی که تخلف در آن صورت گرفته را نخواهد داشت و بعد از زمان منقضی دسترسی ایشان باز خواهد شد.

  توجه داشته باشید که تمامی Ban ها ( غیر از Ban5 ) زمان نامحدود دارند و در هیچ شرایط Ban باز نخواهد شد.

 • نکات مهم در درج مطالب سرویس های سایت

  از درج علامت سئوال و تعجب تکراری جداً خودداری کنید مثل ؟؟؟؟ یا !!! . یکی کافیست.

  در تیتر سئوال نه آنقدر طولانی بنویسید که چند خطی شود و نه آنقدر کوتاه که معنی را نرساند. نمونه 300 سئوال اول، برای نوشتن تیتر سئوال الگوی خوبی است.

  گاهی لزومی به نوشتن متن سئوال نیست و خالی بودن آن در صورت کاملاً واضح بودن تیتر سئوال، بلامانع است.

  فقط قسمتی از سورس کد را در متن سئوال ( یا پاسخ ) درج کنید که در آن سئوال دارید ( یا مهم است ). از درج سورس های طولانی خودداری فرمائید.

  چنانچه آپلود تصویر در سئوال ( یا پاسخ ) مورد نیاز است، حتماً فقط از قسمتی عکس بگیرید که نیاز است و نه کل Desktop. برای گرفتن تصویر می توانید از نرم افزار Snagit استفاده کنید.

  چنانچه هدف شما ارائه یک جمله بود، حتماً در قسمت نظر و بصورت خلاصه مطرح کنید اما اگر هدف پاسخگویی به سئوال اصلی را داشتید، حتماً یک پاسخ جدید برای آن سئوال ایجاد نمایید.

  از درج سورس کد در قسمت نظر خودداری کنید.

  لطفاً سئوال خود را ایمیل نکنید، با وجود این سرویس پاسخگویی به ایمیل دیگر امکان پذیر نیست.